Portál sociálních služeb

Sociální službyInformace pro zájemce o službyAktuality

Aktuality

16.9.2013

Centrum pro cizince nabízí nové zájmové aktivity pro děti, mládež i dospělé

(HRADEC KRÁLOVÉ) Dětský klub, Klub mládeže a Taneční kurz pro začátečníky jsou nové zájmové aktivity pro cizince i Čechy, které v pondělí 16. 9. 2013 zahajuje Integrační centrum pro cizince v Hradci Králové. Všechny tři zájmové kroužky jsou bezplatné a budou probíhat pravidelně v prostorách centra v Šafaříkově ul. 666/9 (budova YMCA – 3. patro).

12.9.2013

Den Charity 2013

(HRADEC KRÁLOVÉ) V září a v říjnu pořádáCharita Česká republika tradiční celostátní kampaň Den Charity u příležitosti svátku sv. Vincence (27. 9.), patrona charitních zařízení. Charity v našich regionechpřipravily pro širokou veřejnost dny otevřených dveří, koncerty,výstavy, besedy a další zajímavé akce pro děti a dospělév rámcitéto kampaně. Oslava Dne Charity není spojena s žádnou finanční sbírkou.

15.7.2013

Potvrzeno: Zdraví i hendikepovaní se usmívají stejně

Odpoledne plné netradičních soutěží, her a atrakcí vykouzlilo úsměv na mnoha tvářích dětí i dospělých. V sobotu 29. 6. 2013 se v Hronově uskutečnil Den nezávislosti, jehož hlavní myšlenkou bylo spojení dvou zdánlivě odlišných světů. Přátelská atmosféra strhla zdravé i hendikepované ke společným aktivitám.

15.7.2013

FestNeFest Jaroměř

Dne 20. července 2013 od 14:00 se v Masarykových sadech v Jaroměři uskuteční již osmý ročník FestNeFestu, který je neziskovou akcí Diakonie ČCE – střediska Milíčův dům (www.milicak.cz). Cílem jednodenní akce je připravit pro děti, mládež, rodiny, zkrátka pro každého, letní pohodový den. Festival je neziskový, vstup ZDARMA s volným vstupem na veškeré aktivity pro děti.

25.6.2013

Charita otevírá Integrační centrum pro cizince v nových prostorách

(Hradec Králové) Ve čtvrtek 27. 6. 2013 (v 11 hod.) bude slavnostně otevřeno Integrační centrum pro cizince Hradec Králové v nových a větších prostorách budovy YMCA v Šafaříkově ul. 666/9. Centrum zřídila letos v lednu Diecézní charita Hradec Králové za finanční podpory Evropského fondu pro integraci státních příslušníků třetích zemí.