Portál sociálních služeb

Sociální službyInformace pro zájemce o službyAktuality

Aktuality

12.3.2014

Dům Matky Terezy, naděje pro lidi bez domova

Čtyři sociální služby poskytuje tým profesionálů z Domu Matky Terezy, střediska sociálních služeb pro lidi bez domova. Nabízí pomoc ženám a mužům, kteří ztratili střechu nad hlavou a nemají kam jít.

18.2.2014

Na Trutnovsku je dominantní pervitin

Pracovníci Kontaktního centra RIAPS Trutnov v roce 2013 opět zaznamenali nárůst počtu klientů a vydaných injekčních stříkaček.

13.1.2014

Pátek třináctého pro APPN v Hradci Králové

Pátek 13. prosince rozhodně nebyl smolným dnem pro pobočku občanského sdružení Agentura pro neslyšící v Hradci Králové. Na ten den připadl termín tiskové konference nazvané „Člověk se sluchovým postižením a jeho uplatnění na trhu práce“.

4.12.2013

Benefiční Koncert pro Orion

Občanské sdružení Orion si dovoluje pozvat širokou veřejnost na Benefiční Koncert pro Orion. Setkání při skleničce vína, malém občerstvení, a poslechu swingových melodií v interpretaci Podorlického lázeňského orchestru z Vamberka se koná ve čtvrtek 12. prosince 2013 od 19.00 hod v Pelclově divadle v Rychnově nad Kněžnou, kdy spojí své síly hudba, umění a dobré skutky.

29.11.2013

Podpořme setkávání dětí a jejich rodičů

„Asistovaný kontakt dítěte v náhradní rodinné péči s biologickou rodinou“ - tak zní celý název služby pomáhající zajistit bezpečný prostor pro setkání dítěte a jeho rodiče, u kterého nemůže z nějakého důvodu vyrůstat.