Portál sociálních služeb

Sociální službyZpravodajAktuality

Aktuality

2. 7. 2015

Individuální projekt Rozvoj dostupnosti a kvality sociálních služeb v Královéhradeckém kraji IV úspěšně naplněn

K 30.6.2015 Královéhradecký kraj ukončil realizaci v pořadí čtvrtého projektu Rozvoj dostupnosti a kvality sociálních služeb v Královéhradeckém kraji.

Publikoval: Petra Lehká

Celý článek

29. 6. 2015

Zastupitelstvo Královéhradeckého kraje potvrdilo výstupy projektu

Dne 22.6.2015 zasedalo zastupitelstvo Královéhradeckého kraje a mělo na programu jednání výstupy projektu „Rozvoj dostupnosti a kvality sociálních služeb v Královéhradeckém kraji IV“.

Publikoval: Petra Lehká

Celý článek

25. 6. 2015

Festival sociálních služeb opět po roce v Hradci Králové

Již po sedmé se konal Festival sociálních služeb s názvem "Poznejme se navzájem", který odstartoval v pátek 19. 6. 2015 mezi Univerzitou Hradec Králové a Studijní vědeckou knihovnou.

Publikoval: Petra Lehká

Celý článek

23. 6. 2015

Dotační program z rozpočtu Královéhradeckého kraje na podporu sociálních služeb definovaných v zákoně č. 108/2006 Sb., o sociálních službách

Výzva k podání žádosti o dotaci z rozpočtu Královéhradeckého kraje pro rok 2015 na podporu sociálních služeb definovaných v zákoně č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, ve znění pozdějších předpisů.

Publikoval: Ivan Guman

Celý článek

22. 6. 2015

Královéhradecký kraj je nejdále v řešení sítě sociálních služeb

Královéhradecký kraj v rámci projektu „Rozvoj dostupnosti a kvality sociálních služeb v Královéhradeckém kraji IV“ realizuje aktivity vedoucí k rozvoji, podpoře a transparentní spolupráci poskytovatelů a zadavatelů v tvorbě sítě sociálních služeb v rámci Královehradeckého kraje.

Publikoval: Petra Lehká

Celý článek

15. 6. 2015

Azylový dům modernizuje…

„Díky podpoře ze strany Královéhradeckého kraje a města Trutnova jsme mohli i v letošním roce zkvalitnit vnitřní vybavení i interiér azylového domu“, říká ředitel společnosti Mgr. Michal Bořek, „a to zejména novým nábytkem či kuchyňským vybavením, ale i malováním a mnoha nutnými opravami“.

Publikoval: Mgr. Michal Bořek

Celý článek

15. 6. 2015

NEBOJTE SE NAHLÉDNOUT POD POKLIČKU HENDIKEPU

„ Nebojte se nás !“
to je motto I. ročníku akce „Festival sociálních služeb Náchod“.

Publikoval: Kateřina Dostálová

Celý článek

4. 6. 2015

Poznejme se navzájem na Festivalu sociálních služeb v Hradci Králové

V pátek 19. 6. 2015 od 9.00 do 18.00 hodin opět ožije kampus Univerzity Hradec Králové již 7. ročníkem Festivalu sociálních služeb s názvem "Poznejme se navzájem". Smyslem festivalu je zvýšit povědomí široké veřejnosti o poskytovaných sociálních a souvisejících službách v Hradci Králové a prostřednictvím pestrého programu nabídnout co nejvíce aktivit, při nichž se mohou „poznat navzájem“ nejen poskytovatelé a klienti sociálních služeb, ale může se aktivně zapojit i široká veřejnost. Vstupné je zcela zdarma.

Publikoval: Petra Lehká

Celý článek

29. 5. 2015

Azylový dům pro lidi bez domova funguje s podporou financí z ESF

Služba Azylový dům slouží lidem bez domova. Posláním jednotlivých sociálních služeb v Domě Matky Terezy je různou formou podporovat muže a ženy bez přístřeší, nebo ohrožené osoby sociálním vyloučením v návratu k běžnému způsobu života. Nabídku sociálních služeb tvoří Nízkoprahové denní centrum, Noclehárna, Azylový dům a Sociální rehabilitace.

Celý článek

29. 5. 2015

Jít si naproti podruhé

Poskytovatelé sociálních služeb v Jičíně – Apropo, Stacionář Kamarád a Péče o duševní zdraví si vás dovolují pozvat na společně pořádanou komunitní konferenci s názvem „Jít si naproti“, konající se pod záštitou města Jičína.

Celý článek