Portál sociálních služeb

Sociální službyInformace pro poskytovatele služebAktuality

Aktuality

7. 2. 2013

Projekt Zpátky, jinak

Hlavním cílem projektu je zajistit pokud možno plynulý návrat osob opouštějících vězení a osob, které ukončily léčbu závislosti na návykových látkách, nebo se jí podrobují, zpět do společnosti a jejich integraci na trh práce.

Publikoval: Petra Součková

Celý článek

4. 2. 2013

Výsledky dotací MPSV zveřejněny

Ministerstvo práce a sociálních věcí zveřejnilo výsledky dotací na poskytování sociálních služeb pro rok 2013. Dotační řízení respektovalo návrhy Krajského úřadu Královéhradeckého kraje. Celkové směrné číslo bylo více než 326 milionů korun a bylo tedy vyšší než v době projednávání návrhů s poskytovateli a obcemi.

Publikoval: Jiří Zeman

Celý článek

31. 10. 2012

Závěrečné setkání k projektu Vzdělávání poskytovatelů a zadavatelů sociálních služeb na území Královéhradeckého kraje IV

Ve čtvrtek 25. 10. 2012 se v prostorách Nového Adalbertina v Hradci Králové uskutečnilo závěrečné setkání k individuálnímu projektu Vzdělávání poskytovatelů a zadavatelů sociálních služeb na území Královéhradeckého kraje IV.

Publikoval: Ing. Petra Součková

Celý článek

18. 10. 2012

V Hradci Králové proběhla konference věnovaná problematice užívání návykových látek u dětí

Více než osmdesát účastníků z řad škol i školských zařízení, neziskových organizací a dalších subjektů se v pondělí 15. října 2012 sešlo v prostorách Krajského úřadu k příležitosti konání konference na téma „Dítě a droga“.

Publikoval: Michaela Klementová

Celý článek

10. 10. 2012

Koncepce prevence kriminality na léta 2012 až 2016 v Královéhradeckém kraji

Koncepce prevence kriminality v Královéhradeckém kraji na léta 2012 až 2016.

Publikoval: Martina Smudková

Celý článek

24. 9. 2012

Konference na téma Sociální rehabilitace versus sociální podnikání – možnosti, příležitosti, rizika v rámci projektu Oblastní charity Hradec Králové

Výměnou zkušeností se zahraničními partnery k inovaci a zkvalitnění sociálních služeb směřujících na trh práce

Celý článek

24. 9. 2012

Romodrom je členem mezirezortní pracovní skupiny psychosociální pomoci Královéhradeckého kraje

Hradec Králové, 17. 9. 2012 – Romodrom se zapojil do mezirezortní pracovní skupiny psychosociální pomoci Královéhradeckého kraje

Publikoval: Mgr. Lenka Matoušková

Celý článek

24. 9. 2012

Poohlédnutí se za vzdělávacími kurzy realizovanými Centrem dalšího vzdělávání MARLIN, s.r.o.

MARLIN s.r.o. je vzdělávací zařízení akreditované MŠMT ČR a MPSV ČR a společnost byla založena v roce 1994. Sídlo společnosti je v Uherském Hradišti a dalších 15 provozoven nalezneme ve 4 krajích (Zlínském, Jihomoravském, Olomouckém a Pardubickém). Společnost se zaměřuje na vzdělávání a poradenství dospělých (rekvalifikační a vzdělávací kurzy, poradenské služby a činnosti centra bilanční diagnostiky, realizace veřejných zakázek ÚP a grantových projektů, tvorba a realizace firemního vzdělávání, vzdělávání veřejné správy a pracovníků v sociálních službách), projektovou činnost a agenturu práce.

Publikoval: Mgr. Martina Kaletová

Celý článek

20. 9. 2012

Materiály ze společného jednání obcí, kraje a poskytovatelů sociálních služeb 2012

Zveřejňujeme materiály prezentované na společných jednání obcí, kraje a poskytovatelů sociálních služeb, která proběhla v 7 oblastech Královéhradeckého kraje v týdnu od 27. do 31. srpna 2012.

Publikoval: Jiří Zeman

Celý článek