Portál sociálních služeb

Sociální službyInformace pro zájemce o službyAktuality

Aktuality

18.2.2014

Na Trutnovsku je dominantní pervitin

Pracovníci Kontaktního centra RIAPS Trutnov v roce 2013 opět zaznamenali nárůst počtu klientů a vydaných injekčních stříkaček.

13.1.2014

Pátek třináctého pro APPN v Hradci Králové

Pátek 13. prosince rozhodně nebyl smolným dnem pro pobočku občanského sdružení Agentura pro neslyšící v Hradci Králové. Na ten den připadl termín tiskové konference nazvané „Člověk se sluchovým postižením a jeho uplatnění na trhu práce“.

4.12.2013

Benefiční Koncert pro Orion

Občanské sdružení Orion si dovoluje pozvat širokou veřejnost na Benefiční Koncert pro Orion. Setkání při skleničce vína, malém občerstvení, a poslechu swingových melodií v interpretaci Podorlického lázeňského orchestru z Vamberka se koná ve čtvrtek 12. prosince 2013 od 19.00 hod v Pelclově divadle v Rychnově nad Kněžnou, kdy spojí své síly hudba, umění a dobré skutky.

29.11.2013

Podpořme setkávání dětí a jejich rodičů

„Asistovaný kontakt dítěte v náhradní rodinné péči s biologickou rodinou“ - tak zní celý název služby pomáhající zajistit bezpečný prostor pro setkání dítěte a jeho rodiče, u kterého nemůže z nějakého důvodu vyrůstat.

29.11.2013

PODZIMNÍ CESTA ZA ZVÍŘATY

Na dnešní podzimní den jsme se všichni moc těšili. Připravili jsme pro děti zajímavý program, a to návštěva OBORY v Broumově.

29.11.2013

Finance z ESF podpoří služby Oblastní charity HK až do roku 2014

(Hradec Králové 1. října 2013) Pro období let 2013 – 2014 je provoz sociálních služeb - azylové domy, intervenční centra a nízkoprahová denní centra, poskytovaných Oblastní charitou Hradec Králové, významnou měrou zajištěn díky projektu „Služby sociální prevence v Královéhradeckém kraji II“, financovaného z ESF prostřednictvím OP LZZ a státního rozpočtu ČR. Projekt je zaměřen na pomoc lidem ohroženým domácím násilím, lidem bez přístřeší a sociálního zázemí, pomáhá řešit jejich situaci směrem k návratu k obvyklému způsobu života. Pomoc zahrnuje i přístup k dalším službám, které mohou klienty svým zaměřením podpořit.