Aktuality

19.listopad Seminář k dotačním programům z oblasti sportu se koná online

Seminář k dotačním programům z oblasti sportu se koná online

Vzhledem k současnému vývoji pandemie COVID-19 informujeme. že seminář k dotačním programům Královéhradeckého kraje pro rok 2022 v oblastech sport, tělovýchova a volnočasové aktivity, který se měl konat v budově krajského úřadu dne 22. listopadu 2021 prezenční formou, bude tento den probíhat ONLINE od 15:30.

18.listopad Nemocnice navyšují očkovací a testovací kapacity

Nemocnice navyšují očkovací a testovací kapacity

V Královéhradeckém kraji nadále zrychluje epidemie koronaviru. Rostou počty nakažených a zvyšují se i počty hospitalizovaných pacientů. V nemocnicích se proto v sobotu 20. listopadu a neděli 21. listopadu rozšíří očkovací a testovací kapacity.

15.listopad Krajskou stavbou roku je knihovna v Rychnově nad Kněžnou

Krajskou stavbou roku je knihovna v Rychnově nad Kněžnou

Proměna bývalého rychnovského kina v moderní knihovnu zaujala letos porotce krajské architektonické soutěže, kteří ji udělili titul Stavba roku 2021 Královéhradeckého kraje. Na dnešním slavnostním vyhlášení výsledků 18. ročníku předal hejtman Martin Červíček ocenění také dalším přihlášeným stavbám.

12.listopad V kraji rychle přibývají hospitalizovaní s covidem-19. Hrozí podzimní scénář

V kraji rychle přibývají hospitalizovaní s covidem-19. Hrozí podzimní scénář

Epidemie koronaviru nadále zrychluje. Královéhradecký kraj má aktuálně čtvrtý nejnižší sedmidenní přírůstek na 100 tisíc obyvatel mezi ostatními regiony České republiky. Za posledních sedm dní zde testy potvrdily 2089 nových případů nákazy covidem-19. Minulý týden za stejnou dobu přibylo 1312 případů.